Álláslehetőség

Óvónőt keresünk!

Amennyiben szívesen dolgozna óvodánkban, egy vidám és fiatalos csapatban, úgy önéletrajzát fényképpel együtt postázza címünkre (1121 Budapest Eötvös út 38/b) vagy küldje el e-mailben a lent megjelölt e-mail címeink valamelyikére. Ez esetben bekerülnek személyzeti adatbázisunkba. Változás esetén, regisztrációjuk alapján értesítjük a lehetőségekről.

Általános elvárásaink az óvónő munkakör betöltéséhez:

  • felsőfokú óvodapedagógusi diploma
  • kiváló angol nyelvhasználat
  • legalább, 3 éves szakmai gyakorlat
  • önálló, kreatív munkavégzésre való képesség
  • derűs, pozitív kisugárzás

Általános elvárásaink a dajka munkakör betöltéséhez:

  • dajka, vagy gondozónői képzettség
  • konyhai munkában való jártasság
  • maximális tisztaságigény
  • kiváló kommunikációs készség a gyermekekkel és a felnőttekkel

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a következő elérhetőségeinken lehet:

Ha kérdése van, kérjük keressen minket a következő elérhetőségeinken!

Elérhetőség:

Cím: 1121 Budapest Eötvös út 38/b

Telefon: 06 1 214 4257

Mobil: 06 20 5466 137

Várjuk jelentkezését!

Rólunk

Óvodánkat, 1981-ben alapította Pege Zsóka, még a XII. kerületi Böszörményi úton.

Rövidesen kevés lett a hely a fokozatosan növekvő igények miatt, ezért a Gellért hegyre, majd jelenlegi helyére költözött.

Kapcsolat

Pingvin Óvoda & Bölcsőde

1121 Budapest, Eötvös út 2.

06 20 546 6137, 06 1 214 4557

info@pingvinovoda.hu

Kapcsolatfelvétel