Céljaink

Korszakváltás az óvodai nevelésben!

Elkötelezettség a minőségért!

Céljaink

Biztonságos környezet a gyermek első családon kívüli környezete.

Derűs és inspiráló a gyerek befogadásától az iskoláskorig, egészséges csoportlétszám kialakításával.

Bensőséges, családias légkörben fejlesztjük a gyermekek képességeit, hogy bátran léphessenek a legjobb iskolákba.

Gyermekbarát módon valósul meg a következetes nevelés, a gyermek személyiségének tiszteletben tartásával.

Óvodánk igazi értéke a játékosság, a gyermekek motiválása, érdeklődésük megtartása mellett a tevékenység öröme.

A magyar óvodai nevelés nemes hagyományai ötvöződnek a nemzetközi nevelési tapasztalatokkal.

Kiváló, fiatal óvónőinknek köszönhetően, saját programunk felhasználásával, a 3 óvodai év elteltével, bármelyik magyar, angol vagy amerikai iskola szívesen fogadja óvodásainkat.

Nyári táborunk kínálata egyedülálló a korosztály számára, ezért méltán népszerű nemcsak magyar, de külföldi gyerekek körében is.

06 20 546 6137, 06 1 214 4557