A Teddy Csoporttal, az Állatkertbe látogattunk el egy, évzáró kirándulásra. A rekkenő hőség sem tudta a lelkes kis csapat kedvét szegni, boldogan fedeztük fel a különböző látnivalókat.

Megrendezésre került az évszázad vízi csatája, ahol a gyerkőcök kartondobozokból épített városrészben, egymást lelkesen kergetve úsztak a vízben és a boldogságban egyaránt!

MINIVERSUM

A Manó csoportosok, a közlekedés témáját járják körül.  Sétáikon sok tapasztalatot gyűjtöttek a járművekről, az utazásról és a gyalogos közlekedésről is.

1. oldal / 7

06 20 546 6137, 06 1 214 4557