Sünik a Skanzenben

A Pingvin Óvoda nagycsoportja számára, idén a szentendrei skanzent választottuk az év végi egész napos kirándulás helyszínéül. Az időnek hála nagyon kellemes, napunk volt, amelyet végig a szabadban tölthettünk

A Csiga csoportosok évzáró kirándulása, többszöri halasztás után végre megvalósult. A gyerekek már nagyon várták ezt a napot, a Gyermek Vasút mozdonyának hallatára már napokkal előtte nagyon izgatottak lettek, arra gondolva, hogy mi is azon fogunk utazni.

A Teddy Csoporttal, az Állatkertbe látogattunk el egy, évzáró kirándulásra. A rekkenő hőség sem tudta a lelkes kis csapat kedvét szegni, boldogan fedeztük fel a különböző látnivalókat.

Megrendezésre került az évszázad vízi csatája, ahol a gyerkőcök kartondobozokból épített városrészben, egymást lelkesen kergetve úsztak a vízben és a boldogságban egyaránt!

1. oldal / 8