Pingvin Óvoda és a Sakura ünnep?

Egy kis ázsiai hangulat egy napfényes áprilisi napon. A gyerekek megcsodállták a cseresznyefák virágzását a botanikus kertben.

Megismerkedhettek a bogár szállodával és megszagolhatták a balzsamos illatú narancs virágot.

A látottak inspirálták a őket az óvodai foglalkozásokon, számos technikával ábrázolták a tavaszt. Már a húsvéti előkészületek is elkezdődtek!

Sétáljatok velünk folyosó galériánkon és nézzétek meg legfrisebb gyermek alkotásainkat!

Megismerkedtünk a gyártás során használt gépekkel, a különböző péktechnikákkal egy finom kóstolóval egybekötve.

A végén még gyúrhattunk kókuszgolyókat is, amiket elhozhattunk, és megkínálhattuk az óvodában maradottakat.

A sajátkészítésű briósokat és fonott kalácsokat a másnapi kirándulásunkon kóstolhatták meg a gyerkőcök!

06 20 546 6137, 06 1 214 4557