Varázslatos karácsonyi várakozás a Pingvin oviban

Nézzétek meg hangulatképeinket a karácsonyi készülődésről, az adventi szimbólumok megjelenéséről, a csoportok ünnepségeiről a szülőkkel közös partykról, és egy különleges gyerek balett Diótörő előadásról is, amit Nagykovácsiban láthattunk azzal a csoporttal, akik az ünnepségükre éppen a diótörőt dolgozták fel, egy nagyszerű óvodai változatban.

A gyerekekkel elmentünk egy karácsonyi vásárba is, ahol finom kürtös kalácsot kóstoltunk, gyűjtöttünk adományt a szülőkkel közösen a Majd megnövünk nevű óvoda számára, ahol hátrányos helyzetű gyermekek örülhettek a játékoknak, karácsonyi édességeknek. Minden gyermekünk számára így a karácsonyi készülődés még nagyobb várakozással, még nagyobb érzelmi töltettel telt.