Nem a Pingvin Óvodások közül valók! Nehogy valaki netán azt higgye! Ők a zenés mese színház rakoncátlan krampusz lányai, akik az Arany szamár Bábszínház színpadán, galád módon el akarták csenni a Mikulás, gyerekeknek készített ajándékait.

Ezt az ősi kelta ünnepet átvette Magyarország is, főleg a fiataljai, hogy ellenpontozzák a komoly keresztény halotti kultuszt mókával, jelmezekben való ijesztgetéssel, édesség gyűjtéssel, bolondozással.

Sünik a Skanzenben

A Pingvin Óvoda nagycsoportja számára, idén a szentendrei skanzent választottuk az év végi egész napos kirándulás helyszínéül. Az időnek hála nagyon kellemes, napunk volt, amelyet végig a szabadban tölthettünk

A Csiga csoportosok évzáró kirándulása, többszöri halasztás után végre megvalósult. A gyerekek már nagyon várták ezt a napot, a Gyermek Vasút mozdonyának hallatára már napokkal előtte nagyon izgatottak lettek, arra gondolva, hogy mi is azon fogunk utazni.

1. oldal / 9