Varázslatos karácsonyi várakozás a Pingvin oviban

Nézzétek meg hangulatképeinket a karácsonyi készülődésről, az adventi szimbólumok megjelenéséről, a csoportok ünnepségeiről a szülőkkel közös partykról, és egy különleges gyerek balett Diótörő előadásról is, amit Nagykovácsiban láthattunk azzal a csoporttal, akik az ünnepségükre éppen a diótörőt dolgozták fel, egy nagyszerű óvodai változatban.

A gyerekekkel elmentünk egy karácsonyi vásárba is, ahol finom kürtös kalácsot kóstoltunk, gyűjtöttünk adományt a szülőkkel közösen a Majd megnövünk nevű óvoda számára, ahol hátrányos helyzetű gyermekek örülhettek a játékoknak, karácsonyi édességeknek. Minden gyermekünk számára így a karácsonyi készülődés még nagyobb várakozással, még nagyobb érzelmi töltettel telt.

Rólunk

Óvodánkat, 1981-ben alapította Pege Zsóka, még a XII. kerületi Böszörményi úton.

Rövidesen kevés lett a hely a fokozatosan növekvő igények miatt, ezért a Gellért hegyre, majd jelenlegi helyére költözött.

Adatvédelmi szabályzat 

Impresszum

Kapcsolat

Pingvin Óvoda & Bölcsőde

1121 Budapest, Eötvös út 2.

06 20 546 6137

info@pingvinovoda.hu

Kapcsolatfelvétel