Erdei kalamajka a pingvin óvodásokkal

A mai nap kulturális eseménye, látogatás az Operett Színházban. Az erdei kalamajka című musical mese igazi telitalálat az óvodás, kisiskolás korú gyerekek számára. Vidám shakespeari mese alap, mint a Tévedések vígjátéka, megfűszerezve a boszorka varázslataival, jól követhető dramaturgiával, dallal, tánccal, verekedős akciókkal, vicces félreértésekkel a végén happyend-del.

A gyerekek lelkesen szurkoltak, biztattak, segítették kedvencüket. A boszorka volt a legnépszerűbb szereplő.Ádám szerint hiányzott róla a bibircsók. Viszont szép és humoros volt és jól énekelt. A végén a gyerekek is táncoltak a színpadon.

Rólunk

Óvodánkat, 1981-ben alapította Pege Zsóka, még a XII. kerületi Böszörményi úton.

Rövidesen kevés lett a hely a fokozatosan növekvő igények miatt, ezért a Gellért hegyre, majd jelenlegi helyére költözött.

Adatvédelmi szabályzat 

Impresszum

Kapcsolat

Pingvin Óvoda & Bölcsőde

1121 Budapest, Eötvös út 2.

06 20 546 6137

info@pingvinovoda.hu

Kapcsolatfelvétel