Csipkerózsika balett MOMKULT-ban

A Csipkerózsika varázslatos törtenetét néztük meg a Süni Csoporttal a MOMKULT-ban, balett feldolgozásban narrátorral, a társulatra jellemző módon humorral átszőve. Klasszikus zenei kíséretre táncoltak a látványos előadásban.

Az udvari bolond a humort, a gonosz tündér az izgalmat fokozta. A kedvenc mégis a kedves Csipkerózsika és a daliás herceg volt. Meglepő volt, amikor a táncosok a nézőtérre jöttek és a gyerekeket bevonva interaktívvá tették a játékot.

Rólunk

Óvodánkat, 1981-ben alapította Pege Zsóka, még a XII. kerületi Böszörményi úton.

Rövidesen kevés lett a hely a fokozatosan növekvő igények miatt, ezért a Gellért hegyre, majd jelenlegi helyére költözött.

Adatvédelmi szabályzat 

Impresszum

Kapcsolat

Pingvin Óvoda & Bölcsőde

1121 Budapest, Eötvös út 2.

06 20 546 6137

info@pingvinovoda.hu

Kapcsolatfelvétel