Citromka a Pingvin Óvoda színpadán

Az Ametiszt Bábszínház látványos produkcióval érkezett óvodánk nagytermébe. Makk Tündér című előadásukat profi fény és hangtechnikával adták elő. Esztétikus bábjaik életre keltek a paraván fölött és belopták magukat az óvodások szívébe. A darab főszereplője Citromka a sárga kismalac, a gyerekekkel együtt járta az erdőt, mezőt, számos kalandot átélve. Makk tündér kérésére azon iparkodtak, hogy minél több jót tegyenek a világban. A darab fülbemászó dallamát, kedves szövegét gyorsan megtanulták és együtt énekeltek a szereplőkkel. Az interaktív színházi élmény olyan jól sikerült, hogy az előadás után a csoportban is bábszínházast játszottak. Saját történeteiket adták elő, bele-bele szőve a látottakat, hogy Citromka dalocskája újra szólhasson.