Mánia és Hisztéria Mézes Fesztiválon

Nem a Pingvin Óvodások közül valók! Nehogy valaki netán azt higgye! Ők a zenés mese színház rakoncátlan krampusz lányai, akik az Arany szamár Bábszínház színpadán, galád módon el akarták csenni a Mikulás, gyerekeknek készített ajándékait. Persze, nem sikerült nekik, és a gyerekek segítségét kérték, hogy jóvátehessék ballépésüket. A Pingvin óvodások is lelkesen kapcsolódtak be az interaktív játékba. Legnagyobb meglepetésükre egyszer csak betoppant a Mikulás, aki megjutalmazta a gyerekeket. Ezt követően bekukkantottunk a mézeskalács kiállításra, ahol megcsodáltuk a meseszép mézeskalács házikókat. Elhatároztuk, hogy mi is készíteni fogunk hasonlót az óvodában. Jó volt ma másodszor is találkozni a kedves Mikulással. Óvodánkba is ellátogatott és finom édességekkel ajándékozta meg gyermekeinket.

 

Rólunk

Óvodánkat, 1981-ben alapította Pege Zsóka, még a XII. kerületi Böszörményi úton.

Rövidesen kevés lett a hely a fokozatosan növekvő igények miatt, ezért a Gellért hegyre, majd jelenlegi helyére költözött.

Adatvédelmi szabályzat 

Impresszum

Kapcsolat

Pingvin Óvoda & Bölcsőde

1121 Budapest, Eötvös út 2.

06 20 546 6137

info@pingvinovoda.hu

Kapcsolatfelvétel