Őszi programkavalkád a Pingvin Oviban!

Október elején a Süni csoport könyvbemutatóra látogatott, ahol megismerhettük Horváth Ildi: Irány Észak című könyvét. A könyv bemutatása és felolvasás után kreatív játékokkal és kézműveskedéssel színesítette a bemutatót az írónő.

A Süsü a sárkány színházi előadást a Mom Kulturális Központban tekintettük meg, amely vidám történetével kellemes délelőtti program volt a gyerekeknek.

A héten halloween-i hangulatban teltek a napjaink, hétfőn közös tökfaragást tartottunk a csoportban, amely aztán egész héten díszítette szobánkat. Faliújságunkat “rémisztő” halloween-i alkotások díszítik. A mai jelmezes mulatság vidám hangulatban telt, közös játékokkal, táncolással.

Nézd meg képes beszámolónkat gazdag őszi programunkról!