Őszi programkavalkád a Pingvin Oviban!

Október elején a Süni csoport könyvbemutatóra látogatott, ahol megismerhettük Horváth Ildi: Irány Észak című könyvét. A könyv bemutatása és felolvasás után kreatív játékokkal és kézműveskedéssel színesítette a bemutatót az írónő.

A Süsü a sárkány színházi előadást a Mom Kulturális Központban tekintettük meg, amely vidám történetével kellemes délelőtti program volt a gyerekeknek.

A héten halloween-i hangulatban teltek a napjaink, hétfőn közös tökfaragást tartottunk a csoportban, amely aztán egész héten díszítette szobánkat. Faliújságunkat “rémisztő” halloween-i alkotások díszítik. A mai jelmezes mulatság vidám hangulatban telt, közös játékokkal, táncolással.

Nézd meg képes beszámolónkat gazdag őszi programunkról!

 

Rólunk

Óvodánkat, 1981-ben alapította Pege Zsóka, még a XII. kerületi Böszörményi úton.

Rövidesen kevés lett a hely a fokozatosan növekvő igények miatt, ezért a Gellért hegyre, majd jelenlegi helyére költözött.

Adatvédelmi szabályzat 

Impresszum

Kapcsolat

Pingvin Óvoda & Bölcsőde

1121 Budapest, Eötvös út 2.

06 20 546 6137

info@pingvinovoda.hu

Kapcsolatfelvétel