Rovar lesen a Természettudományi Múzeumban

Ismét ellátogattunk ide, ahol sokat fáradoznak a múzeumpedagógusok, hogy a gyereke számára élményeket szerezzenek. Ezúttal a megosztó rovarok kerültek bemutatásra, amelyeket lehet szeretni, mert sok hasznos van közöttük és lehet, nagyon nem szeretni. Ezen a szórakoztató délelőttön a gyerekek megismerhették a rovarok titokzatos világát. Megtudhatták, milyen testrészeik vannak? Hogyan működik az összetett szemük, Mi a különbség a lepke és a pillangó között? Miért, és mivel hegedül a tücsök? Mire való a szarvasbogár rágója? És még számos érdekesség. A foglalkozás minden perce élvezetes volt. Máskor is eljövünk.

 

Rólunk

Óvodánkat, 1981-ben alapította Pege Zsóka, még a XII. kerületi Böszörményi úton.

Rövidesen kevés lett a hely a fokozatosan növekvő igények miatt, ezért a Gellért hegyre, majd jelenlegi helyére költözött.

Adatvédelmi szabályzat 

Impresszum

Kapcsolat

Pingvin Óvoda & Bölcsőde

1121 Budapest, Eötvös út 2.

06 20 546 6137

info@pingvinovoda.hu

Kapcsolatfelvétel