Rovar lesen a Természettudományi Múzeumban

Ismét ellátogattunk ide, ahol sokat fáradoznak a múzeumpedagógusok, hogy a gyereke számára élményeket szerezzenek. Ezúttal a megosztó rovarok kerültek bemutatásra, amelyeket lehet szeretni, mert sok hasznos van közöttük és lehet, nagyon nem szeretni. Ezen a szórakoztató délelőttön a gyerekek megismerhették a rovarok titokzatos világát. Megtudhatták, milyen testrészeik vannak? Hogyan működik az összetett szemük, Mi a különbség a lepke és a pillangó között? Miért, és mivel hegedül a tücsök? Mire való a szarvasbogár rágója? És még számos érdekesség. A foglalkozás minden perce élvezetes volt. Máskor is eljövünk.